Тунел за мачки

800 ден1.400 ден

Тунел за мачиња, достапен во 2 големини. Изработен од високо издржлив најлон кој не пропушта вода. Доволно е само да се избрише и е како нов!

Ако не се користи се пакува и со врвки се врзува за да не се отвори.

  • Тунелот од 90цм е црвено-сив, тунелот од 50цм е црно бел.
Шифра: Не е достапно Категорија: Ознаки: , , , ,