Фустан Pirate Girl

1.050 ден1.300 ден

Летно фустанче со пиратски елементи кое сите кучиња го обожаваат пред се поради неговата удобност. Горниот дел е како маичка во линии, а доле има тексас фустанче со прерамчиња и мала пиратска глава.

Удобен модел кој брзо се облекува и не ја задржува топлината во лето. Се закопчува со лепенки и совшено се вклопува на секое кученце.

Овој модел е дел од Медитеранската колекција на Крочи и исто може да се најде и машки модел како маичка па така имаме прекрасна комбинација.

 

 

Шифра: Не е достапно Категорија: , , Ознаки: , , ,