Фустан Sunshade

1.150 ден1.200 ден

Елегантен фустан кој е идеален за летни прошетки покрај море или на прошетка на шеталиште!

Направен од лесен материјал во зелена боја и нежни прерамки кои стојат прекрасно на секое куче бидејки е целосно елегантно. Ова фустанче е дизајнирано да биде удобно и лесно за облекување.

 

 

Шифра: Не е достапно Категорија: , , Ознаки: , ,