Шушкавец Jaguar

1,260 ден1,505 ден

Ново моделче од Croci Spa кое навистина фаќа погледи! Проширен шушкавец со додадени елементи е се што ни треба за дождливите денови.

Едноставен за облекување, со капуљача и супер модерен!

Ресет
Шифра: N/A Категорија: , Ознаки: , , ,