Ќебе Konstanz црно

2.500 ден

Ова е најмекото ќебенце што сте го виделе, а може да го носите секаде со вас. Ако твојот миленик сака да лежи на софа и ти секако ќе сакаш да ја заштитиш од гребење, а истовремено да му е удобно на миленичето, нели? Се пакува практично и  го носиш секаде- во кола на пат, во канцеларија на работа, во смештај на одмор, дома пред прозор- ама баш секаде! Идеална замена за креветче, може и малку помеко па затоа најмногу и го сакаме.

Ако некогаш се испрља, само стави го во машина на 30 °C и спремно е за нова авантура.

Димензии:  100 x 70 cm

Категорија: , Ознаки: , , ,