Antos Gold Пилешки кругчиња

300 ден

Мали и вкусни кругчиња од вистинско пилешко месо како прва и единствена состојка по која кучињата полудуваат! Грицки кои не содржат житарици и се полека готвени за да се задржи оптималниот вкус.

100 гр

Категорија: Ознаки: , , , ,