Flexi Black Design – cord

900 ден1,400 ден

FLEXI поводници од новата BLACK DESIGN колекција со малку променета форма и впечатливи детали.

Достапно во 4 бои: розева, плава, зелена и црна.

Водич:

XS – до максимум 8 кг / S – до максимум 12 кг  / M – до максимум 20 кг

  • Компатибилно со FLEXI Multibox и LED светло.

 

 

 

Ресет
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , , , ,