KONG Puppy

580 ден950 ден

  • Помага во правилен тренинг и истовремено ја задоволува потребата за гризање
  • Меката формула на KONG Puppy  е специјално наменета за забите и непцата за малите кутриња
  • Идеална за играње и има висок отскок
  • Може да ја наполните со грицки или кекси за подолга занимација
  • Изработено од природна гума
  • Изработено во Америка
Шифра: Не е достапно Категорија: , , Ознаки: , , ,