KONG Signature Sport Balls

140 ден210 ден

  • Топче за секоја игра
  • За мали, средни и големи кучиња
  • Динамичен скок за активна игра
  • Не штети на непцата и забите
  • Лесно е да се фати
  • Големина приспособена според килажата на кучето
  • Без свирка
Шифра: Не е достапно Категорија: Ознаки: , , ,