Маичка Cheetah

860 ден970 ден

Леопард принт само за најпрефинетите кутриња кои сакаат да бидат забележани ова лето!

Маичка со супер кул дизајн и внимателно одбрани материјали кои гарантираат удобност целото лето без разлика дали сте на одмор, на плажа или на прошетка..

 

Шифра: Не е достапно Категорија: , , Ознаки: , ,