Маичка Tropical Club

970 ден1.120 ден

Поло маичка за кучиња која носи освежување каде и да шетате заедно! Изработена од мек памучен материјал кој не предизвикува потење, ниту пак задржува топлина. Со извезен ананас како аксесоар.

Шифра: Не е достапно Категорија: , , Ознаки: , , ,