Играчка латекс Pokka кокошка

420 ден

Кокошките Pokka се идеални за твоето куче! Направени од издржлив латекс со несекојдневна свирка. Достапни во три бои.

Димензии: 10х21 цм

Категорија: Ознаки: , , , , ,