Латекс играчка Crocodile

300 ден

Сет од латекс играчки за кучиња кои се забавни, но издржливи бидејќи се направени од латекс. Достапни во четири различни бои: плава, жолта, зелена и портокалова.

Димензии: 20цм

 

Категорија: Ознаки: , , , ,