Пресувано стапче со пилешко

25 ден

Штом твоето куче го види ова стапче од пресувана кожа и многу пилешко месо- тие одма може да намирисаат колку е вкусно! Овие грицки за џвакање од премиум квалитет се целосно природни и со вкус на месо кое едноставно не може да го заборават.

Цена за едно парче.

Категорија: Ознаки: , , ,