Шампон за мали кутриња (My Puppy)

740 ден

Специјално формулиран шампон за мали кутриња, направен е од камилица и бел слез – состојки кои се нежни кон кожата на најмалите. Ова е мек шампон со балансирана pH вредност, кој дава оптимална нега, прилично нежен кон кожата, како и дава максимална заштита. Соодветно за сите типови на крзно. Се препорачува како прв шампон за сите кутриња.

98% природни и био состојки, без парабени и pH неутрално.

250ml

Категорија: Ознаки: , ,