KONG Tug Toy

1.400 ден

  • Природна KONG гума која се растегнува и враќа за забава која долго време трае
  • Идеална за интерактивна игра со влечење
  • Удобна рачка за држење за тебе и твоето куче
  • Изработено во USA

Димензии: 33cm

Категорија: Ознаки: , ,