KONG Dotz Square

1,150 ден

  • Повеќе текстури за повеќе забава и гризање
  • Непредвидливо скокање ја прави играта уште поинтересна
  • Испакнатите топчиња помагаат во чистење на забите и масажа на непцата (кај малите кутриња ова особено помага)
Ресет
Шифра: N/A Категорија: , Ознаки: , , ,